In tegenstelling tot eerdere berichten is Fred Teeven vanavond aanwezig bij Café Liberair, in plaats van Stef Blok. Teeven is staatssecretaris van veiligheid en justitie. Hij zal vanavond naast de actuele politieke situatie ingaan op onder meer drugsrunners en de vernieuwingen in de jeugdzorg. Daarnaast zal de Rotterdamse VVD-fractievoorzitter Maarten van de Donk de lokale situatie belichten.
Naast Teeven komen ook de VVD Tweede Kamerleden Mark Harbers (Financiën), Ton Elias (Onderwijs), Brigitte van der Burg (Binnenlandse Zaken en Jeugdzorg), Charlie Aptroot (Verkeer en Openbaar Vervoer), Tamara Venrooy (Zorg, WMO en AWBZ) en Johan Houwers (Visserij, Glastuinbouw en Ruimtelijke Ordening) naar het politiek café.
De VVD Rotterdam nodigt u graag uit voor dit politiek café, dat om 20:00 begint. De toegang is gratis, dus neem gerust vrienden en/of bekenden mee!
Sprekers: Fred Teeven en Maarten van de Donk
Moderator: Caspar Becx (Oud-presentator TROS Kamerbreed)
Datum: Vrijdag 13 april 2012
Tijd: 20:00 (Inloop vanaf 19:30)
Locatie: Restaurant MOOII, Oost-Wijnstraat 8-16 (Oude Haven), Rotterdam


Post new comment