09-02-2011 VVD Rotterdam

Rotterdamse buitenruimte moet schoon en heel

Ondanks de forse bezuinigingen in Rotterdam, gaat het College de komende jaren haar best doen om de buitenruimte schoon en heel te houden. Dit mede dankzij een motie van de VVD Rotterdam, waarin het College wordt opgeroepen om de kwaliteit van de buitenruimte op niveau te houden. Woordvoerder Jan-Willem Verheij: “Ik ben blij met de inzet van het College. Ik vraag me echter af wat er gebeurt als het doel niet wordt behaald.”

Om de motie uit te kunnen voeren heeft het College bestuursakkoorden gesloten met de deelgemeenten, waarin prestatieafspraken zijn gemaakt over de kwaliteit van de buitenruimte. De deelgemeenten zijn namelijk verantwoordelijk voor het beheer en de inrichting van de buitenruimte. “Wat gaat het College echter doen als de deelgemeenten zich niet aan de afspraken houden? Ik maak me hier zorgen over”, aldus Verheij.

Om het kwaliteitsniveau van de buitenruimte te verbeteren is vastgelegd dat het College de gemeentelijke diensten beter gaat organiseren en dat de deelgemeenten hun middelen zodanig inzetten dat de afgesproken kwaliteitsniveaus gehandhaafd kunnen worden. De VVD zal de komende tijd goed in de gaten houden of de kwaliteit van de buitenruimte inderdaad op niveau blijft.

Post new comment

Uw e-mailadres wordt niet getoond op deze website.
CAPTCHA
You need to type the characters for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.