zoeken
Nieuws

3000 woningen in de Rijnhaven

12 mei 2023
detail iamge

Gisteren hebben we weer een belangrijke stap gezet om 3000 woningen te realiseren in de Rijnhaven. De Rijnhaven wordt een waanzinnig mooi project waar naast 3000 woningen ook nog eens een strand en een park gaat worden gerealiseerd. Naast de 3000 woningen is het project dus ook nog eens een impuls voor de vergroening van onze stad. 

Als Rotterdamse VVD hebben we ingezet om het plan nog een stapje beter te maken, door ervoor te zorgen dat er meer ruimte komt voor sportevenementen en dat overlast s nachts op het strand en in het park zal worden tegengegaan. Helaas zijn we er niet in geslaagd om ervoor te zorgen dat het plan van de Rijnhaven nog beter werd. Desondanks zijn we super blij dat het project in de Rijnhaven weer een stap dichterbij is. We blijven de ontwikkelingen van de Rijnhaven volgen.

Marike Abrahamse Diederik van Dommelen
WORD VVD'ER