zoeken
Nieuws

Bakkie voor een zakkie

20 mei 2022
detail iamge

Vanmiddag zijn ons raadslid Marike Abrahamse en wijkraadslid uit Kralingen Joey Engelen op pad geweest voor de actie `bakkie voor een zakkie`. Een super leuke actie van horecaondernemers om het Kralingse Bos schoon te houden. Bezoekers van het Kralingse Bos kunnen bij horecaondernemers een prikstok en een afvalzak ophalen. Om vervolgens na het inleveren van een volle afvalzak beloond te worden met een kop koffie. ´Een bakkie voor een zakkie´

Marike Abrahamse: “ Één van de deelnemende ondernemers vertelde ons dat veel kinderen meedoen samen met hun ouders, zo leren ze het belang van afval opruimen, maar ook dat inzet beloond wordt. Deze actie is echt een voorbeeld van Rotterdams handen uit de mouwen steken. Rotterdammers, ondernemers en de gemeente werken samen om het Kralingse Bos schoon te houden.” Joey Engelen:  “Zeker nu veel mensen met het mooie weer van het Kralingse Bos gaan genieten, blijft er veel afval achter. Met elkaar zorgen we ervoor dat het Kralingse Bos schoon blijft.”

 

Meer weten over de actie: Klik hier

 

WORD VVD'ER