Nieuws

Bestemmingsplan Schiekadeblok aangenomen.

21 oktober 2022

Gisteren heeft de Rotterdamse gemeenteraad het bestemmingsplan Schiekadeblok aangenomen. Het gaat hier om een buitengewoon complex bestemmingsplan. Waarin de belangen van toekomstige bewoners, ondernemers en omwonende moesten worden meegenomen. 

 

Als Rotterdamse VVD zijn we erg blij dat dit bestemmingsplan is aangenomen. Dit bestemmingsplan is weer een volgende stap in het aanpakken van de woningnood in Rotterdam. Want dankzij dit bestemmingsplan kunnen er weer 650 woningen extra gebouwd worden in de stad. En tegelijkertijd krijgen ondernemers de ruimte om te blijven ondernemen.

 

De ontwikkeling van het Schiekadeblok is een zoveelste ontwikkeling rondom het centraal station en het Hofplein. Dit gaat een enorme impact hebben op het gebied, daarom heeft ons raadslid Diederik van Dommelen met de wethouder afgesproken dat zij binnen 6 maanden met een ruimtelijk kader moet komen waarin al de ontwikkelingen in het gebied en de effecten hiervan om de omgeving in kaart worden gebracht.

Aan de slag voor Rotterdam