zoeken
Nieuws

De Rotterdamse VVD heeft met afschuw gekeken naar de verschrikkelijke beelden uit Israël

08 oktober 2023
detail iamge

De Rotterdamse VVD heeft met afschuw gekeken naar de verschrikkelijke beelden uit Israël. De haat richting Israël is ook terug te zien in de Rotterdamse samenleving. Zo zagen we gisteren een filmpje waarop iemand het nodig vond de Israëlische vlag te verwijderen en te vertrappen bij de Vlaggenparade op de Boompjes. Haat tegen Israël en het Joodse volk heeft wat ons betreft geen enkele plaats in onze stad.

De Rotterdamse VVD is erg blij met het besluit van premier Rutte om als steunbetuiging aan Israël de Israëlische vlag te hijsen op het Binnenhof. We hebben met teleurstelling kennisgenomen van het besluit tot het niet hijsen van de Israëlische vlag op het stadhuis van Rotterdam. Wij steunen de oproep van Leefbaar Rotterdam om de Israëlische vlag te hijsen en hopen dat hier in de komende dagen toch nog gehoor aan gegeven gaat worden.

WORD VVD'ER