Nieuws

Een veilige Lijnbaan

14 april 2023

De Lijnbaan is een winkelgebied waar winkeliers ondernemen en Rotterdammers hun inkopen doen. Op koopavonden lijkt het of de klok terug in de tijd wordt gezet en lijken tijden van vroeger te herleven waar hangjongeren de baas zijn op straat. Deze jongeren denken ongestraft winkeliers en bezoekers te kunnen lastigvallen. Een winkelgebied is geen hangplek, het is een gebied waar mensen komen om te ondernemen, te werken en inkopen te doen. Mensen komen hier niet om geïntimideerd, lastiggevallen of aangevallen te worden. Wat de Rotterdamse VVD betreft zijn jongeren niet de baas op straat en zal dit gedrag nooit ongestraft blijven. 

Daarom is ons raadslid Pascal Lansink-Bastemeijer het debat aangegaan met de burgemeester over de situatie op de Lijnbaan. Dankzij de Rotterdamse VVD zal er nu in samenwerking met de ondernemers een plan van aanpak worden gemaakt om de veiligheid op de lijnbaan structureel te verbeteren. Lees het plan hier

Aan de slag voor Rotterdam