zoeken
Nieuws

Gezocht: Communicatiemedewerker Rotterdamse VVD

09 augustus 2023
detail iamge

Dit is jouw kans om te werken bij de leukste fractie van Nederland in de mooiste stad van het land! Ga jij ervoor zorgen dat de ideeën van onze raadsleden vorm krijgen in de meest gave content? Wil jij ons helpen om de Rotterdammer te vertellen wat er allemaal op het stadhuis gebeurt? Dan zijn wij op zoek naar jou!

De Rotterdamse VVD is op zoek naar een communicatiemedewerker. Als communicatiemedewerker ga jij ervoor zorgen dat alle Rotterdammers op de hoogte zijn van wat onze raadsleden aan het doen zijn zowel op het stadhuis als in de stad. Van een tweet schrijven, een foto posten tot een stukje schrijven. Maar ook filmen, editen en alle andere creatieve manieren waarop jij gaat zorgen dat onze boodschap bij de Rotterdammer komt. 

Over ons

Het team van de Rotterdamse VVD bestaat uit 6 raadsleden en 3 politieke adviseurs. Dit team van toppers zorgt ervoor dat Rotterdam veiliger, schoner, levendiger wordt. Wij zijn een partij van hard werken en niet lullen maar poetsen. Daarnaast wordt er natuurlijk ook veel gelachen, een biertje gedronken en bitterballen gegeten. Wij geloven in het principe: work hard, play hard. En het belangrijkste: wij werken op de tofste werkplek van Nederland, het Rotterdamse stadhuis. 

Over Jou

Om ons team te versterken vragen we de volgende zaken:

 • Je bent vaardig met zowel foto als video edit software;
 • Je hebt ervaring met content creatie op een of meerdere social mediakanalen: Twitter, Facebook en Instagram;
 • Je bent creatief en vindt het tof om de boodschap van de Rotterdamse VVD over te brengen;
 • Je kan je vinden in de cultuur en het gedachtengoed van de Rotterdamse VVD;
 • Je bent niet op je mondje gevallen, toont initiatief en hebt een echte doenersmentaliteit.  

Waarom kies je voor ons?

 • De kans om binnen een dynamische politieke omgeving communicatie taken uit te voeren;
 • Samenwerken met het leukste team van Nederland;
 • Toegang tot een enorm netwerk;
 • De kans en begeleiding om jezelf verder te ontwikkelen.
 • Een flexibele baan met in overleg zowel mogelijkheid om parttime als fulltime te werken. 
 • Een passend salaris, vakantiegeld en eindejaarsuitkering afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring

Enthousiast geworden?

Stuur dan je CV en sollicitatiebrief (creativiteit wordt gewaardeerd) naar fractie@vvdrotterdam.nl voor maandag 25 september 2023. Heb je vragen over de vacature dan kun je ons bellen op 010-2672546.

PS. Het maakt ons niet uit of je een MBO, HBO, WO of helemaal geen diploma hebt. Schroom niet om te solliciteren, ook als je al je edit- en communicatie skills via tutorials hebt geleerd. Wij zoeken kwaliteit en ambitie om te leren.

WORD VVD'ER