zoeken
Nieuws

Het moet nu stoppen!

07 april 2023
detail iamge

Woensdagavond 5 april 2023 vond een nieuw dieptepunt plaats in het voetbalgeweld. Tijdens de wedstrijd Feyenoord - Ajax werd Ajax-voetballer Davy Klaassen geraakt door een aansteker die vanuit het publiek het veld werd opgegooid. Naast dit incident vonden er nog meer incidenten plaats rond en tijdens de wedstrijd. Zo waren er buiten het stadion antisemitische spreekkoren te horen en werd er voorafgaand aan de wedstrijd zwaar illegaal vuurwerk afgestoken in het stadion. De Rotterdamse VVD is het geweld rond en tijdens voetbalwedstrijden zat en vindt dat het tijd is voor actie van alle betrokken partijen. 

 

Daarom heeft onze fractievoorzitter Pascal Lansink-Bastemeijer gevraagd om een gesprek met de burgemeester, Feyenoord en de KNVB, om gezamenlijk te komen met een aanpak om het voetbalgeweld te stoppen. Zodat iedereen kan genieten van mooie voetbalwedstrijden, zonder dat deze worden verziekt door incidenten die niets met voetbal te maken hebben.

Pascal Lansink-Bastemeijer
WORD VVD'ER