zoeken
Nieuws

Het zomeroffensief is weer begonnen

02 juni 2023
detail iamge

Het is de grootste ergernis van Rotterdammers, verkeersaso’s die met piepende banden, ronkende motoren door de straten racen. Zodra de zon schijnt, komen de verkeersaso’s uit hun winterslaap. 

Terwijl Rotterdammers lekker willen genieten van het zomerse weer, zorgen verkeersaso’s voor veel overlast en onveiligheid. Dit is wat de Rotterdamse VVD betreft onacceptabel. Rotterdammers moeten gewoon kunnen genieten van het heerlijke heer, zonder last te hebben van verkeersaso’s. 

Sinds 2018 heeft ons raadslid Dieke van Groningen de aanpak van verkeersaso’s op de kaart gezet. Sinds die tijd hebben we gezorgd voor een meldpunt, lawaaiflitsers, veel boetes en een jaarlijks zomeroffensief verkeersaso’s. 

Vanaf vandaag wordt het jaarlijkse zomeroffensief tegen verkeersaso’s weer gestart. Dat betekent extra controles en maatregelen. Zodat de verkeersaso’s op de bon geslingerd worden en de Rotterdammers weer veilig en rustig kunnen genieten van het heerlijke weer. 

 

Dieke van Groningen
WORD VVD'ER