Nieuws

Karremans voorgedragen als VVD-lijsttrekker.

01 oktober 2021

Het bestuur van de Rotterdamse VVD draagt Vincent Karremans voor als lijsttrekker bij de aankomende gemeenteraadsverkiezingen. Karremans: ’Ik ben vereerd en tot op het bot gemotiveerd.’

Grote dadendrang

Voorzitter Michel de Visser over de voordracht: ‘We hebben Karremans vier jaar geleden het lijsttrekkerschap toevertrouwd, vanuit de gedachte dat hij met zijn grote dadendrang en ondernemerschap het verschil zou kunnen maken. Hij heeft sindsdien, samen met fractie en wethouders, onze verwachtingen overtroffen. Onder zijn leiding is de Rotterdamse VVD een partij die concrete resultaten boven alles stelt, en dat is precies het soort partij dat we willen zijn. Deze voordracht is de vanzelfsprekende volgende stap.’

Voor elkaar krijgen

‘Ik ben vereerd door deze voordracht en tot op het bot gemotiveerd, zodat we verder kunnen met resultaten behalen’, reageert Karremans. ‘We hebben de afgelopen jaren heel veel voor elkaar gekregen, maar met grote problemen zoals de vastgelopen woningmarkt, toenemende drugscriminaliteit en de verloedering van wijken zijn we nog lang niet klaar. Het is belangrijk dat we daar de komende jaren met een nog grotere VVD-fractie tegenaan kunnen gaan. Als onze leden dat ook willen, neem ik daarbij met hart en ziel het voortouw.’

Profiel

Onder Karremans’ leiding groeide de VVD in 2018 van 3 naar 5 zetels. Vanaf maart 2018 was hij fractievoorzitter in de gemeenteraad en sinds begin deze maand is hij wethouder handhaving, buitenruimte, integratie en samenleven en loco-burgemeester van Rotterdam. Naast zijn politieke loopbaan was Karremans tot voor kort ondernemer en oprichter van het de succesvolle tech scale-up Magnet.me.

Procedure

Er kunnen zich nog tegenkandidaten melden. Als dat gebeurt wordt een lijsttrekkersverkiezing georganiseerd. Anders wordt Karremans op 30 oktober a.s. door de leden tot lijsttrekker gekozen.

Aan de slag voor Rotterdam