zoeken
Nieuws

Met de derde stadsbrug schrijven we geschiedenis

05 december 2023
detail iamge

Een halfuur op de fiets naar je studie en alsnog te laat voor college? Daar gaan wij verandering in brengen! Met het project Oostflank bouwen we namelijk een derde stadsbrug tussen Noord en Zuid.

Die stadsbrug is nodig om de 30.000 woningen die we met Oostflank gaan bouwen aan elkaar te verbinden. Een letterlijke, zichtbare verbinding, tussen noord en zuid. Met meer dan 10.000 woningen op Zuid. Door de brug wordt de Erasmus Universiteit toegankelijk voor heel Rotterdam. En we brengen niet alleen het onderwijs, maar ook werk dichterbij. Een enorme stap in het verbinden van Rotterdam tot één stad.

De komende raadsbehandeling wordt de laatste klap op Oostflank en de stadsbrug gegeven. Een historisch moment voor Rotterdam.Diederik van Dommelen
WORD VVD'ER