zoeken
Nieuws

Verkeersaso's aanpak Nesselande

01 mei 2024
detail iamge

ROTTERDAM - Het is een grote ergernis van veel Rotterdammers, verkeersaso’s. In de afgelopen periode hebben we steeds vaker verhalen gehoord van bewoners uit Nesselande, dat zij meer en meer last krijgen van verkeersaso’s in hun wijk. Auto’s die keihard optrekken en met hoge snelheid door de straten rijden en brommers die met luide uitlaten racen over de weg.

Rotterdam maakt werk van de aanpak van verkeersaso’s, afgelopen zomer is Rotterdam als eerste stad in Nederland gestart met een echte verkeersaso aanpak. Echter valt tot op heden Nesselande nog buiten de omgeving met meer controle. Daarom wil ons raadslid Dieke van Groningen dat de wethouder in actie komt. Via schriftelijke vragen vraagt ze om het probleem in kaart te brengen en gerichte maatregelen te nemen om de verkeersaso’s in Nesselande aan te pakken. Dieke van Groningen: “Met de zomer in aantocht moeten de mensen in Nesselande kunnen genieten van het heerlijke weer, zonder te worden lastiggevallen door verkeersaso’s, wie wil racen gaat maar lekker naar het circuit in Zandvoort”.  

Klik hier voor de schriftelijke vragen

 

Dieke van Groningen
WORD VVD'ER