Nieuws

Vervoersprobleem van politieagenten aangepakt

23 december 2022

Dag en nacht zetten onze politieagenten zich in voor onze veiligheid. Het is onze taak om ervoor te zorgen dat politieagenten na een lange werkdag snel naar huis kunnen. In de late avond of in de nacht was dit echter voor veel politieagenten een probleem. Door het niet rijden van het openbaar vervoer en het tekort aan parkeerplaatsen bij politiebureaus konden onze politieagenten niet snel naar huis. 

In 2020 hebben we daarom samen met Leefbaar Rotterdam gevraagd aan het college om te komen met een oplossing voor dit probleem. Vandaag heeft het college laten weten dat er 151 parkeerabonnementen worden gerealiseerd voor politieagenten rond verschillende politiebureaus in de stad. 

We zijn blij dat onze politieagenten na een zware dienst, waarin zij zich inzetten voor onze veiligheid, nu veilig en eenvoudig naar huis kunnen.

Aan de slag voor Rotterdam