Nieuws

Alle handjes uit de mouwen

19 juni 2023

Rotterdam is een prachtige stad met hardwerkende mensen die elke dag hun beste beentje voorzetten om iets van de dag te maken. Al deze Rotterdammers werken keihard om de stad beter te maken en zodat we de mensen die niet kunnen werken, kunnen helpen. Zo zorgen we er met elkaar voor dat we mensen die wel willen, maar niet kunnen werken een goed vangnet kunnen bieden. 

Wat de Rotterdamse VVD betreft zetten we alles op alles om zoveel mogelijk Rotterdammers aan het werk te krijgen. Dat betekent ook dat we de mensen die wel kunnen, maar niet willen werken hard aanpakken. Het mag namelijk niet zo zijn dat hardwerkende Rotterdammers opdraaien voor het levensonderhoud van mensen die er bewust voor kiezen om niet te werken, terwijl ze dit wel zouden kunnen. Daarom heeft ons raadslid Simon Becker de wethouder om uitleg gevraagd. Klik hier om de vragen van Simon te lezen. 

Aan de slag voor Rotterdam